Tilbake til alle rapporter

Gang og sykkelvei skilt fjernet

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 22:54, onsdag 13 oktober 2021

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Nytt skilt ble satt opp i sommer for grisabrekka, dette er nå forsvunnet. Få opp nytt skilt! Med forbud skilt for kjøretøy med undertekst "Gjelder gjennomkjøring" i begge ender, dette før det skjer unødvendig ulykke i grisabrekka for gående, skolebarn og barnehagebarn, vi går nå mot vinter og det har allerede vært frost på morgenen etter nattefrost. Her er det simpelt hærverk som er utført.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter