Tilbake til alle rapporter

Gatelyset er gått

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:56, tor. 14 oktober 2021

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Ingen lys i lykten rett ved Millers veg 16. Antar pæra er gåen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Gatelyset er tydeligvis ødelagt. Det har virket i noen timer, i noen dager etter forrige rapportering men har vært helt mørkt nå i et par uker.

    Publisert anonymt 06:31, ons. 3 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?