Tilbake til alle rapporter

Det mangler gatelys i øvre del av Furuhaugane i Florø

Rapportert i kategorien Gatelys av Bente Sandvik Kvalheim 09:04, torsdag 14 oktober 2021

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Gatelysene i øvre del av Furuhaugane i Florø er ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bente Sandvik Kvalheim 17:26, torsdag 11 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter