Tilbake til alle rapporter

Mangler veisperring

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:25, tor. 14 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verran 4 minutter senere

Tidligere har det vært en fleksibel bom som tillater brøyting av gangveien, men denne ble brøytet ned vinteren 2019/2020. Etter dette har det ikke vært noe fysisk sperring av gangveien. Det er økende trafikk opp og ned denne veien, og vi har både sett og opplevd episoder der barn har vært på vei opp/ned veien når det har kommet bil i varierende hastighet på gangveien på tross av innkjøring forbud-skilt. Det er også en forgjengerovergang som går rett over til denne gangveien og rett mot evt. nedadkjørende biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:06, tor. 11 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 13:33, tor. 9 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?