Tilbake til alle rapporter

Mangler veisperring

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:25, torsdag 14 oktober 2021

Sendt til Verran og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Tidligere har det vært en fleksibel bom som tillater brøyting av gangveien, men denne ble brøytet ned vinteren 2019/2020. Etter dette har det ikke vært noe fysisk sperring av gangveien. Det er økende trafikk opp og ned denne veien, og vi har både sett og opplevd episoder der barn har vært på vei opp/ned veien når det har kommet bil i varierende hastighet på gangveien på tross av innkjøring forbud-skilt. Det er også en forgjengerovergang som går rett over til denne gangveien og rett mot evt. nedadkjørende biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:06, torsdag 11 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter