Tilbake til alle rapporter

1,5 gatelys fungerer ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Johan Mikkel Tornensis 15:00, torsdag 14 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Kautokeino 4 minutter senere

Ja. 1,5! Det ene lyset fungerer i cirka to timer, det andre fungerer ikke i det hele tatt. I tillegg er det nabostolper - to etter hverandre - noe som gjør at det blir ekstra mørkt i akkurat den strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter