Tilbake til alle rapporter

Lyspunkt på oversiden av veien må fikses snarest

Rapportert i kategorien Gatelys av Beate Bjørgsdatter Devik-Lauritzen 10:45, fre. 15 oktober 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Lyspunkt på oversiden av veien må fikses snarest. Har ikke vært i drift på flere år. Er montert i kraftlagets stolpe, men tilhører kommunen. Har snakket med kraftlaget. Har 1. klassing som venter på bussen der hver morgen, må være lys der pga sikkerheten da det er 80 km/t på stedet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:12, fre. 12 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 17:58, lør. 11 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?