Tilbake til alle rapporter

Busstoppskilt falt ned

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Lill Torunn Davidsen 21:57, torsdag 21 oktober 2021

Sendt til Alta 3 minutter senere

Busstoppskiltet ligger nede og har ligget slik ganske lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikk først beskjed om at dette var en fylkesvei, derfor måtte jeg sende det til en annen instans, noe jeg ikke gjorde. Likevel er busstoppskiltet på plass nå, så takk for det.

    Sendt inn av Lill Torunn Davidsen 17:15, lørdag 20 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter