Tilbake til alle rapporter

Mange hull i gate.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:41, søn. 17 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

Spesielt dype hull i krysset med Veenslivegen (etter pumping av vann fra byggegrop i vår). Mange hull nord for Myrli trevare.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ingen, de kom dagen etter

    Publisert anonymt 21:30, søn. 14 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter