Tilbake til alle rapporter

Asfaltrester i veigrøft

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 19:48, søndag 17 oktober 2021

Sendt til Løten 2 minutter senere

Asfaltflak og grus i veigrøft etter utbygging i Grinderengsletta 7 og 9. Det er vel ikke i hht byggets avfallsplan. Sikkert greit å få åpnet grøfta igjen før vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:34, søndag 14 november 2021

  • Jeg har ingen erfaring annet enn at jeg ser at forurensningen fortsatt ligger i veggrøften sammen med grusmasser . Sikkert lurt i forhold til mye vann i snøsmeltingen hvis det blir fjernet. Det må vel skje fra utbygger da de sikkert har dette i sin miljøplan.

    Publisert anonymt 21:34, søndag 14 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter