Tilbake til alle rapporter

Vanskelige kjøreforhold , må kjøre sikksakk for ikke å ødelegge kjøretøyet i dype huller i veien . Trafikkfarlig !!!

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:53, søndag 17 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åmot 1 minutt senere

Fylkesvei 2184 , Skramstadseterveien er i dårligere stand enn på flere år. Den er blitt trafikkfarlig !!! Har varslet om dette før, men det utføres fortsatt ikke vedlikehold !!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter