Tilbake til alle rapporter

Høye asfaltkanter

Rapportert i kategorien Hull i vei av Therese 18:34, mandag 18 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Målselv mindre enn et minutt senere

For ca. 4 uker siden ble asfalten på Rustaveien skjært til for at det skulle legges ny asfalt der. det har enda ikke skjedd, og kantene er så høye at de er til fare for bilister, syklende og gående. biler kjører inn på andres eiendom for å komme unna kantene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter