Tilbake til alle rapporter

Stort hull i kjørebanen, utenfor vertshuset pub, etter fartsdump. Førte til punktering på venstre framhjulet på min bil i dag, halv 7 i morgen på vei t jobb.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Betty K. Borgstrøm 15:06, tirsdag 19 oktober 2021

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Vært hull i vei over en periode.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Betty K. Borgstrøm 21:10, tirsdag 16 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter