Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Tanja Pedersen 18:18, tir. 19 oktober 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelys i Almeveien, første vei til venstre, første lysstolpe på venstre side - virker ikke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:31, tir. 16 november 2021

  • Dette problemet er IKKE løst og jeg skjønner ikke hvor mange ganger jeg må sende inn/svare på skjema før noe skjer!! Hjelper jo ikke å melde inn når ingenting skjer!

    Sendt inn av Tanja Pedersen 18:31, tir. 16 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?