Tilbake til alle rapporter

Dårlig skiltet asfaltkant i forbindelse meg vegarbeid

Rapportert anonymt 19:59, tirsdag 19 oktober 2021

Sendt til Vindafjord og Rogaland 1 minutt senere

Veien har blitt frest ned med ekstremt bratt asfaltkant. Det ene skiltet som varsler står etter kanten så umulig å få med seg varselet før det smeller. Videre mot vikebygd ved krysset til hagebyvegen er det også frest stygg kant og denne har kun skilt som varsler andre vegen. Begge kantene er for stygge til å kjøre over i fartsgrensen, som er 30.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter