Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av kaja@helgedagsrud.no 20:18, tirsdag 19 oktober 2021

Sendt til Porsgrunn og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Antakelig har pæra gått i denne stolpen med lys. Den har vært mørklagt i noen uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fremdeles mørklagt lyktestolpe. Har funnet en sensor som antakelig hører til stolpen. Har tapet den fast på stolpen.

    Sendt inn av Kaja Helgedagsrud Sandbakken 10:25, tirsdag 16 november 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:37, onsdag 17 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter