Tilbake til alle rapporter

Ustabilt gatelys ved trafo , ofte ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:29, ons. 20 oktober 2021

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Lyset i lyktestolpe i Sjøvegen ovenfor stranda i Herøysund er ofte ute av drift. Den står ved boks/ trafo.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 16:27, fre. 19 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:27, fre. 19 november 2021

  • Samme lyktestolpe som tidlegare innmeldt, er ute av drift igjen.

    Sendt inn av Monica Elise Valstad Aakre 21:58, fre. 4 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?