Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:48, ons. 20 oktober 2021

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelyset lyser ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:09, ons. 17 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 21:31, lør. 18 desember 2021

  • Gatelys fikset

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:42, onsdag 5 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?