Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 01:08, fre. 22 oktober 2021

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Ved stien mellom Naustmarka og Tverrveien er den ene lyktestolpen ødelagt. Se bilde.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Mange gatelys er defekte langs Malvikvegen 950 mellom Hommelvik og Hell. Telte 7 defekte gatelys mellom Hommelvik og Muruvik. Telte også 21 defekte gatelys mellom Muruvik og Hell. På E6, Skatval var det også mange defekte gatelys. Nå er vi inne i mørketida, så dette må fikses umiddelbart.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:11, fre. 22 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?