Tilbake til alle rapporter

Forlatt gravearbeid

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:01, fre. 22 oktober 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Her har det stått forlatt gravearbeid midt på en trafikkert vei på Hauge ved Hans Nielsen Hauges vei. Entrerenør fyller på innimellom for at ikke hullene etter at de har skåret opp veien blir for store. Det er også innsnevring av veibanen, det gjør at kun biler i en retning kan passere. I tillegg må man kjøre i gangfart forbi stedet da hullene til tider er så store til risiko for å ødelegger biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:16, fre. 19 november 2021

  • Løst

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:16, fre. 19 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?