Tilbake til alle rapporter

Skilting av gangfelt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Anne Kari Tingstadberget 21:21, fre. 22 oktober 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hvorfor er det det ikke skiltet at det er gangfelt ved Klukstuen. Her er det mange biler som ikke stopper. Skilt mangler, dette blir jo et enda større problem når gangfeltet blir dekket av snø.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette ble løst veldig raskt. Nå er det så mye tryggere å bruke gangfeltet.

    Sendt inn av Anne Kari Tingstadberget 22:46, lør. 20 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter