Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:54, fre. 22 oktober 2021

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Fortsatt gatelys som ikkje virker.( Ved Gamlevegen 51)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 05:47, lør. 20 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 05:47, lør. 20 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?