Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys av Torleif Nilsen 18:22, lør. 23 oktober 2021

Sendt til Kåfjord og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Mangler lys mellom Torleif Nilsen og Sigfried Olsen. Det ligger også strømkabel oppe i dagen mellom Torleif Nilsen og Bjørg Bakkevoll. Kanslått maskinen har vært borti kabelen og skrelt den. Den er strømførende og til fare for barn. Bør taes umiddelbare grep for fiksing.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?