Tilbake til alle rapporter

Manglende autovern

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 16:37, tirsdag 26 oktober 2021

Sendt til Torsken og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Mangler autovern i den nederste kurven/svingen i Torsken. Det har vært biler utenfor denne svingen flere ganger, og de havner ganske kjapt i hagen til beboer ved vei.

Ett autovern vil også tydeliggjøre svingen ytterligere, slik at fremmede sjåfører vil lettere kunne forstå at det er en 180 graders sving og avpasse farten ytterligere enn den oppsatte 30 sona. Også tydeligere skilting at svingen er svært knapp vil kunne hindre skummle episoder i kjørebanen (markeringsskilt igjennom svingen, eller anbefalt farsgrense eks. 15 kmt.)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter