Tilbake til alle rapporter

Manglende autovern

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 16:37, tir. 26 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Torsken 2 minutter senere

Mangler autovern i den nederste kurven/svingen i Torsken. Det har vært biler utenfor denne svingen flere ganger, og de havner ganske kjapt i hagen til beboer ved vei.

Ett autovern vil også tydeliggjøre svingen ytterligere, slik at fremmede sjåfører vil lettere kunne forstå at det er en 180 graders sving og avpasse farten ytterligere enn den oppsatte 30 sona. Også tydeligere skilting at svingen er svært knapp vil kunne hindre skummle episoder i kjørebanen (markeringsskilt igjennom svingen, eller anbefalt farsgrense eks. 15 kmt.)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?