Tilbake til alle rapporter

Lys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:27, tir. 26 oktober 2021

Sendt til Namsos og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Det mangler lys i mange av gatelyktstolpene mellom Klingakorsen og Sæviksjøen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:06, tir. 23 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?