Tilbake til alle rapporter

Gatelys går av og på hele tiden. Har vert slik ca 1 år. Kan lyse i noen minutter, for så å sløkke i flere minutter

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd Erik Bekkeheien 22:56, ons. 27 oktober 2021

Sendt til Klepp og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Usikker på hva som er galt med lyset. Med det er bare den ene lyktestolpen i inngang av gata som ikke virker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter