Tilbake til alle rapporter

Pendlerparkering fylt med jord og rekkverk

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 12:20, lør. 30 oktober 2021

Sendt til Re 4 minutter senere

I mer enn en måned har det vært lagret masser og rekkverk på busstopp/pendlerparkeringen/kommunal grunn i krysset uten annen aktivitet. Det er nå svært vanskelig å parkere der for å ta buss/samkjøre etc. Det er sannsynligvis lagt der i forbindelse med fiberutbygging, men det er tomt, høstet jorde like ved som kan benyttes til dette. Asfalten bør også vurderes oppgradert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke skjedd noe, og nå kan snø komme når som helst. Dette er kommunal eiendom.

    Publisert anonymt 13:10, tir. 23 november 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:30, søn. 28 november 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:02, søn. 26 desember 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:19, søndag

  • Fortsatt verken respons fra kommune eller fylke, og plassen utilgjengelig. Nå er også fiberfolka ferdige, så det er bare 'lager' for rekkverk og masser..

    Publisert anonymt 12:19, søndag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter