Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Knudsen Frank 21:54, lør. 30 oktober 2021

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Mangler gatelys i Hognfjord og Eidbukta

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:51, lør. 27 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?