Tilbake til alle rapporter

Gatelyset nærmest vårt hus har sluknet. Fint om noen kan bytte pære.

Rapportert i kategorien Gatelys av Tore Henry Vikeby 19:35, søn. 31 oktober 2021

Sendt til Marker og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelyset nærmest vårt hus har sluknet. Fint om noen kan bytte pære.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:53, tir. 30 november 2021

  • Det tok litt tid, men på morgenen den 22. desember ble pæren byttet. Tusen takk.

    Sendt inn av Tore Henry Vikeby 10:13, tir. 28 desember 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter