Tilbake til alle rapporter

Et helt strekk med gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Lene Kværne-Nielsen 06:34, man. 1 november 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelysene fra bensinstasjonen på Stcroix og til stasjonen er mørke. Dette er ett område det beveger seg mange mennesker om morgenen fil fots og på sykkel. Det oppstår farlige situasjoner nesten hver dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter