Tilbake til alle rapporter

Ønsker ett gatelys i krysset

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:47, man. 1 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Ønsker ett gatelys ved innkjøringer til boliger. Det er en del trafikk på veien, da mange bruker Finnstadhagan som en snarvei. Det er også mye gående da veien brukes av turgåere. Det står allerede en strøm mast ved veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:59, man. 29 november 2021

  • Ikke mottatt noe tilbakemelding på dette. Fortsatt like mørkt her!

    Publisert anonymt 09:59, man. 29 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter