Tilbake til alle rapporter

Mye skrot på eiendom

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 09:58, man. 1 november 2021

Sendt til Løten 1 minutt senere

Mye søppel, gamle biler, metall skrot på privat eiendom. Dette bør absolutt ryddes opp i. Mulig oljesøl fra gamle bilvrak + tiltrekker seg skadedyr. Ser ut som en søppelplass!! Dette må ryddes opp i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:25, man. 29 november 2021

  • Ikke mottatt noe tilbakemeldinger

    Publisert anonymt 10:25, man. 29 november 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:57, man. 27 desember 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:38, mandag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter