Tilbake til alle rapporter

Mye skrot på eiendom

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 10:09, man. 1 november 2021

Sendt til Løten 1 minutt senere

Mye søppel, gamle biler, metall skrot på privat eiendom. Dette bør absolutt ryddes opp i. Mulig oljesøl fra gamle bilvrak + tiltrekker seg skadedyr. Ser ut som en søppelplass!! Dette må ryddes opp i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:24, man. 29 november 2021

  • Ikke mottatt noen tilbakemeldinger

    Publisert anonymt 10:24, man. 29 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?