Tilbake til alle rapporter

Store skader på veg etter vasføring, høg kant mellom grusveg og asfalt, og store steiner kommer opp i dagen.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Svein Arne Bigset 12:30, man. 1 november 2021

Sendt til Hareid og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Denne skade har vert der i årevis, har av egen lomme kjøpt inn grus fleire ganger for å utbedre, men no er det slutt på det å kpmmuna får begynde å vise ansvar!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:38, man. 29 november 2021

  • Skjer dessverre null å niks med kommunen, entreprenør som brøyter gata har også tatt opp problemet med kommune og ingenting skjer.

    Sendt inn av Svein Arne Bigset 13:38, man. 29 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 14:07, man. 27 desember 2021

  • Kommunen har ikkje gjort noe og har heller okkje komt med tilbskemelding om det blir utført i nær fremtid. Har faktisk ikkje tatt ansvar og utført vedlikehold siste 20 år.

    Sendt inn av Svein Arne Bigset 14:07, man. 27 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 14:37, mandag 24 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?