Tilbake til alle rapporter

Ett stort og ett lite hull som ikkje er bra for dekka på bilen,har varslet mange ganger

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:49, man. 1 november 2021

Sendt til Hareid og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Hullene har vert ett problem lenge, og vi har prøvd å varslet fleire ganger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?