Tilbake til alle rapporter

Har ikke vært lys i gatelyktene på 2 år nå. Vi vil ha lys NÅ!!!

Rapportert i kategorien Gatelys av Lena Frantzen 07:57, tir. 2 november 2021

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Vi har gatelys opp til boligfeltet som har vært uten lys i flere år. Vi vil ha lys i disse nå. Lysløpen står å brenner hele natten, men veiene er mørklagt! Ser ikke logikken i dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?