Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:17, tir. 2 november 2021

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hver kveld er det minimum et gatelys som ikke virker i Forstmester Mejdells veg. I dag, klokken 18.10, er alle gatelys mørke. Det er litt kritisk med tanke på at det bor mange barn her. Vi ønsker derfor at gatelys stilles til å skrues på i takt med at mørket senker seg, samt at gatelysene utbedres. Det er vilkårlig hvilket som ikke virker, men spesielt gatelyset utenfor huset i 1A er stort sett mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter