Tilbake til alle rapporter

Dårlig lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Felicia Arlar 13:46, ons. 3 november 2021

Sendt til Hammerfest og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Svært dårlig belysning i stolpen. Ligger mot veikryss.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?