Tilbake til alle rapporter

Stor asfalt flekk borte mot muren min som gjør at vann går mot/in i muren min og sprekker den .

Rapportert i kategorien Hull i vei av Bernt Burnett 17:43, ons. 3 november 2021

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Asfalten er borte og veien er sunket ned mot min tomt .som gjør at vannet ikke renner vekk .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ikke gjort ennå

    Sendt inn av Bernt Burnett 00:40, tir. 7 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?