Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:50, ons. 3 november 2021

Sendt til Namsos og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Hammarsvevegen mangler gatelys, skummel situasjoner med barn og elg/rådyr

Barn tør ikke og gå til buss pga at det mangler gatelys, gaten er veldig mørk

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?