Tilbake til alle rapporter

Deler av Ørsnesveien mangler lys på gatelysene.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:23, tor. 4 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 1 minutt senere

Nederst på Ørsnesveien(Ørsnesvika) mangler det lys på gatelysene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?