Tilbake til alle rapporter

Dypt hull på bussholdeplassen. Bussen kjører oppi hver gang. Det må gi stor slitasje på bussene. Uansett ubehagelig for passasjerene. Fint om det kan bli ordnet.

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 08:26, tor. 4 november 2021

Sendt til Oppegård 3 minutter senere

Se oppsummering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 10:04, tor. 2 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:04, tor. 2 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?