Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:26, tor. 4 november 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelys ved Øysteins Gate 23 har vært mørkt i flere uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:06, man. 6 desember 2021

  • Ingen ting skjer.

    Publisert anonymt 16:06, man. 6 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?