Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys til fare for barn og voksne nå som det blir tidlig mørkt.

Rapportert i kategorien Gatelys av Pål H. Kristiansen 18:20, tor. 4 november 2021

Sendt til Grimstad og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Har vært mørkt i flere måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?