Tilbake til alle rapporter

Laus kantstein mellom vegbane og fortau. Sikkert lurt å ordne før fleire losnar.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 07:35, fre. 5 november 2021

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Ein "limt" kantstein et løs, bør utbedrast slik at ikkje fleire blir revne laus når brøytesesongen startar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?