Tilbake til alle rapporter

Gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:21, tor. 11 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker 4 minutter senere

Hei, Gate belysning ved Ringveien rundkjøring/Jessheim Bus/Tog er slått av mest av tiden mens andre i nærheten er på. mvh

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Etter jeg har meldt om gatebelysning, så jeg at den var på. Men etter noen dagger og natt til idag var det slått av igjen. Mulig det er noe feil med den området fordi gatebelysning i nærheten funker bra hele tiden. Takker og bukker

    Publisert anonymt 07:00, tir. 14 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter