Tilbake til alle rapporter

To mørke veglys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:21, fre. 12 november 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er nå to lamper som ikke lyser på strekningen ned mot sykkelveg område: 301 KV11887 S1D10 m82

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?