Tilbake til alle rapporter

Bolter stikker opp av asfalt og er snublefare

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 01:01, søn. 14 november 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Tidligere var det et busstoppskilt her, men dette er fjernet. Boltene består og jeg har snublet i dem flere ganger. Fint om de fjernes :)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter