Tilbake til alle rapporter

Dyp avløpskum har skadet mange biler.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:06, søn. 14 november 2021

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Avløpskumen ligger betydelig lavere enn veinivået. I tillegg kommer den i på/innerkant av stiplet hvit stripe.

På grunn av smal vei, har dette resultert i at flere biler har fått knust forhjul, ødelagt fohjulsstilling, kollidert inn i steingard mm, ved møte av andre biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:14, søn. 12 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 18:30, søn. 9 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?